Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 4.0
AnnieRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.0