Series
Ratings
39
SignalRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Super-Electronic BiomanRated ★ 3.0
Samurai Sentai ShinkengerRated ★ 3.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0- Kamen Rider KivaRated ★ 3.5