Series
Ratings
19
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0