Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Pan AmRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
EmmaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5- In the FleshRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 2.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 0.5
SuburgatoryRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 3.5