Series
Ratings
132
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Black RabbitRated ★ 2.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 3.0
Buried HeartsRated ★ 2.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.0