Movies
Ratings
325
Love LetterRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Tokyo TwilightRated ★ 4.5
Millennium MamboRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5