Movies
Ratings
172
Green LanternRated ★ 1.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5