Titles you rated
Better DaysRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.0