Movies
Ratings
405
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0