Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 2.5
EXchange Season 1Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Money GameRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5