Movies
Ratings
30
TedRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0