Movies
Ratings
35
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0