Series
Ratings
30
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Begin Again Season 3Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
LOVE TECHRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The ActRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
MineRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0