Series
Ratings
11
Criminal MindsRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0- Love SecurityRated ★ 4.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0