Titles you rated
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Soundtrack to a Coup d'ÉtatRated ★ 3.5
Rodeo GirlsRated ★ 3.0
The HomecomingRated ★ 3.0- Grandma Takes the MicRated ★ 3.5
No Other LandRated ★ 3.5- Dust to DustRated ★ 2.5
A Pear Tree in the Star VillageRated ★ 2.5
Writing HawaRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5