Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5