Series
Ratings
65- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Kageki Shoujo!Rated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
The VulturesRated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 5.0
Revue StarlightRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 0.5