Movies
Ratings
210
The World of LoveRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
SinisterRated ★ 3.5