Titles you rated
The Break-UpRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
First PositionRated ★ 4.0
The Devil's ViolinistRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Life is FruityRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0