Series
Ratings
177- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Trailer Park BoysRated ★ 4.0
Trailer Park BoysRated ★ 4.0