Series
Ratings
30
Incomplete LifeRated ★ 5.0
LostRated ★ 1.0
LostRated ★ 1.0
Once Upon a TimeRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 1.0
Doctor StrangerRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 0.5- Hotaru no HikariRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 1.0
Once Upon a TimeRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.0
Once Upon a TimeRated ★ 1.0
LostRated ★ 1.0
Bad GuysRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
SignRated ★ 1.5