Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0