Titles you rated
Beautiful SummerRated ★ 3.0
One Sings The Other Doesn t L Une Chante L Autre PasRated ★ 3.5- The Fifth SeasonRated ★ 3.5
- Nobody KnowsRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0