Series
Ratings
20- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0