Movies
Ratings
347
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The ChaseRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Vertical LimitRated ★ 4.0
Repo MenRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5