Titles you rated
PaprikaRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0