Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0