Series
Ratings
196 A Killer ParadoxRated ★ 4.0 A Killer ParadoxRated ★ 4.0
 Blood FreeRated ★ 2.5 Blood FreeRated ★ 2.5
 TempestRated ★ 3.0 TempestRated ★ 3.0
 The Murky StreamRated ★ 3.0 The Murky StreamRated ★ 3.0
 AdolescenceRated ★ 2.0 AdolescenceRated ★ 2.0
 Low LifeRated ★ 3.0 Low LifeRated ★ 3.0
 Beyond the BarRated ★ 0.5 Beyond the BarRated ★ 0.5
 The WhirlwindRated ★ 4.0 The WhirlwindRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
 Dept. QRated ★ 4.0 Dept. QRated ★ 4.0
 MobLandRated ★ 4.5 MobLandRated ★ 4.5
 Mercy for NoneRated ★ 0.5 Mercy for NoneRated ★ 0.5
 Nine PuzzleRated ★ 3.5 Nine PuzzleRated ★ 3.5
 Special Ops: Lioness Season 2Rated ★ 5.0 Special Ops: Lioness Season 2Rated ★ 5.0
 Gangs of London Season 3Rated ★ 3.0 Gangs of London Season 3Rated ★ 3.0
 KarmaRated ★ 4.0 KarmaRated ★ 4.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
 Zero DayRated ★ 5.0 Zero DayRated ★ 5.0
 The Tale of Mrs. OkRated ★ 0.5 The Tale of Mrs. OkRated ★ 0.5
 The Day of the JackalRated ★ 4.0 The Day of the JackalRated ★ 4.0