Series
Ratings
11
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- 진짜 사랑 리턴즈Rated ★ 1.5