Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
NopeRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 2.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
MinariRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5