Titles you rated
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 2.5
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 1.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 1.5
Mob Psycho 100Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5