Movies
Ratings
303
If OnlyRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 1.5
Gods of EgyptRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5