Movies
Ratings
116
ArrivalRated ★ 0.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
Friend RequestRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 3.0