Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0