Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 1.5