Movies
Ratings
292
GattacaRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
The Barber of SiberiaRated ★ 4.5
Over the RainbowRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
The Fisherman and His WifeRated ★ 3.0
Bus StopRated ★ 3.5
Another CountryRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The BowRated ★ 2.5
My Life Without MeRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 2.0
Paranoid ParkRated ★ 2.5
Bad EducationRated ★ 4.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 2.5
My Sweet Orange TreeRated ★ 2.5