Movies
Ratings
763
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
DuelRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.5
OrdetRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
RopeRated ★ 3.5
The ConversationRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0