Movies
Ratings
47
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Sausage PartyRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5