Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The DUFFRated ★ 3.5
JunoRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Kirikou and the Wild BeastsRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 5.0
The Iron LadyRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Baseball GirlRated ★ 5.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0