Titles you rated
The ForestRated ★ 1.5
The UnbornRated ★ 2.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 1.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0