Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0