Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Bubble GumRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.5