Titles you rated
D.P.Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 3.0
Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 2.0
Weakest BeastRated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 1.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0