Movies
Ratings
340
The Animal KingdomRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
MoonRated ★ 3.0
Console WarsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Persian LessonsRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 2.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
The PostRated ★ 3.5
ScoopRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0