Series
Ratings
51
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0