Movies
Ratings
224
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Repo MenRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 1.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0