Movies
Ratings
1063
The AviatorRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 0.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.0
RansomedRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 3.0
The Quick and the DeadRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5