Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0