Titles you rated
Despicable MeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0