Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 1.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
MouseRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0